symbian anna

symbian anna

Porady dla Dekoracji Domu Z. krajem Decor

W ciągu ostatniej dekady, dekorowanie kraj zmienił SIĘ znacząco. Wyraz wzrosła z połacie gingham i maleńkich pomieszczeń na świeższe, czystsze Stylu, Który JEST więcej niz Shaker kolonialnym. Choc wygląd ręcznie Rzemiosła í Handy-Pracy żart wciąż Pięknej, aby Teraz o celu doprowadzenia pewne Elementy w nowoczesnym, JAK rowniez.

Jeden Szybki sposób łącza Współczesny i przeszłość, JEST mieszanie tradycyjnych antyki gospodarstwo z kilku, WYBIERZ Nowoczesne kawałki. Ponadto, wychodząc z zasadniczo neutralne ścianie palecie naprawde Moga aktualizować Swój wygląd, A jednocześnie przepuszczają zaznaczone szturcha kolorow wyróżnia SIĘ. Chcesz Pokój czuć świeże, Nie zatłoczone i przytłaczająca.

Trzy PODSTAWOWE Elementy zrobić aktualizowania Kraju DéStyl cor SA kolor, bałagan i Przestrzeń. Pierwsze Spojrzenie na to żart kolor. Uproszczenie kolory w pomieszczeniu. Chcesz zachować większość swoich Tekstyliów neutralnych, A następnie doprowadzić w ciągu kilku ciosy koloru LUB WYBIERZ Jedna sztukę w przyciągające WZROK, maleńkim drukiem. Nie swathe MIEJSCE W nadrukami Roz í Kontroli gingham.

Drugim JEST Declutter. Zachowaj TYLKO celu, wspólnie kochasz. Pozbywając kawałków i Rzeczy, Które Nie potrzebują LUB Nie w pełni Cie zadowoli JAKO elementów wystroju wnętrz, bedzie radykalnie przekształcić Swoje MIEJSCE. Powstały otwarta uczucie natychmiast zaktualizować Pokoju, wnosząc Swój kraj décor zrobić Czasów współczesnych.

Wreszcie, Przestrzeń. Po dokonaniu decluttering wysiłki, trzeba Mieć jakis. Rama Pokój z MEBLI NA Duza Skale. Następnie za Pomocą klasycznych kawałków gospodarskich, JAK klatek i biegaczy zrobić masy ścian. Nie opanowane Pokój z meblami i Staraja SIĘ pozostać na szczycie swojej decluttered i Czysty wygląd.

Wpis zawdzięczamy

Author: symbianforum.pl

Share This Post On