jaki telefon chinski

jaki telefon chinski

Jeśli ludzie przebierają się za panto Dames jest bardzo dużo tradycji pantomimy. Innym jest główny Chłopiec odtwarzanych przez kobiety.

Mężczyźni ubiera jak dziewczęta już od czasów Williama Szekspira ale kobiety pojawiające się jako chłopcy spowodował trochę zamieszania w prim i prawidłowego wiktoriańskiej Wielkiej Brytanii. Wszyscy wiemy, Best Boy nadchodzi w krótkim tuniki, rajstop i uderzając jej ud i myśleć już o tym. Ale w czasach, kiedy kobiety nawet nie popisywać swoją kostkę był siarczysty rzeczy rzeczywiście (i zapewne dla wielu ludzi na widowni bardzo popularne też!).

Pantomima – Przedstawiciel handlowy Sukces Kultury

Pantomima była duża sprawa. Każdy teatr, w każdym mieście, wystawił roczną pantomimę. Ich znaczenie można zaobserwować, gdy Aladdin był drugi występ na deskach Teatru Nowego marki Liceum w prowincjonalnym Crewe (1882). Właściciele Lyceum wiedział, że jeśli chcesz „tyłki na siedzeniach” i spłacić inwestycję szybko nie można pomylić z pantomimy.

Że popularność trwa do dziś. Czy jest to duży teatr miejski uruchomiony pokaz na kilka miesięcy z gwiazdami z telewizyjnych oper mydlanych i innych gwiazd aż do produkcji hal wieś inscenizacji grup młodzieżowych (jak pantomimę młodych chrześcijan w Bunbury) lub lekko niebieskie wersje w klubach Rugby ( Tak, Chester RFC myślę o was!), pantomima pozostaje niezmiernie popularne i częścią naszej kultury.

Wyrażenia takie jak „Oh No To nie jest” i „On jest za tobą”, wraz z rolki bębna i dźwiękiem Karatale opowiadając szybkie żart lub jeden-liner weszły popularne słownictwo i kulturę .

Myślę, że ten tradycyjny utwór panto podsumowuje to wszystko naprawdę:

„Pantomima Pantomima

Co za emocje, co za czas!

Jeżeli cały świat jego troski może pozostawić w ziemi udawania

Pantomima, pantomima, muzyka gra, zachować się w czasie

Wpis zawdzięczamy

Author: symbianforum.pl

Share This Post On