jaki system operacyjny byl pierwszy

jaki system operacyjny byl pierwszy

Przez większość czasu, to polega na pobraniu do 30% powietrza z kanale powrotnym. Powietrze zostaje oczyszczone z wysokim filtrem efektywności takiego jak HEPA i / lub filtr węglowy. Oczyszczone powietrze jest następnie powrócił do przewodach zasilania systemu wentylacyjnego (z pominięciem „zespół uchwytu powietrza). Taki system oczyszczania powietrza w ramach niniejszego Kliknij projektu stwarza wiele obszarów awarii. Przede wszystkim, są przy założeniu, że większość zanieczyszczeń w powietrzu w swojej przestrzeni życiowej, są uwikłane w instalacji grzewczej i chłodniczej lub.

Jednak systemy ogrzewania domu / klimatyzacyjne przeznaczone są do ogrzewania i ostudzić. Nie są one przeznaczone do ciągnięcia kurz, sierść i alergenów w filtr powietrza HEPA z wąskim kanale zwrotnym na dalekich dystansach. Należy pamiętać, że zdecydowana większość domów ma tylko jeden powrót powietrza w każdej instalacji klimatyzacyjnej. Więc bez środka powrocie powietrze z każdym i każdy pokój do obsługi powietrza, ogólna skuteczność tych systemów Filtr powietrza HEPA jest anulowany. To dlatego, że większość pokoi nie będą mogli mieć zanieczyszczone powietrze wyciągane z nich. Więc „cały dom” czystsze powietrze będzie w stanie oczyścić brudne powietrze sprawia, że ??na stronie zwrotnym kanale tylko. To jest bardzo ograniczona ilość! Po drugie, aby na filtr powietrza HEPA do pracy w ogóle, wentylator do filtra HEPA i wentylator dla jednostki wózki powietrza musi działać przez cały czas.

TO oznacza wysokiej rachunki za prąd! Mając obie jednostki dmuchawy działające stale zużywa znacznie więcej energii niż systemy przenośnych znajdujących się w poszczególnych pomieszczeniach. Wreszcie, i co ważniejsze, nawet w idealnym świecie, w którym powietrze z całego domu czyni go z powrotem do pracy przewodu powrotu przez wiele zwrotów powietrznych, system bypass jest czyszczenie tylko do 30% powietrza powrotnego, ponieważ jest tylko odbieranie do 30% powietrza powrotnego.
Wpis zawdzięczamy

Author: symbianforum.pl

Share This Post On