symbian belle

symbian belle

Popołudnie Energy Crash – Jak zapobiec senność w godzinach popołudniowych!

Jest to bardzo często ludzie odczuwać zmęczenie po południu. Możesz być zaskoczony, aby dowiedzieć się, że winowajcą jest często to, co ktoś chce zjeść na obiad. Ten artykuł wygląda na to, jak i dlaczego tak się dzieje. Przedstawiono również dwa skutecznych strategii, które można stosować oddzielnie lub mogą być połączone, aby zapobiec awarii południu energii.http://harmoniasmakow.pl/zupy-blyskawiczne

Katastrofie południu energii mogą być spowodowane przez zmiany poziomu cukru we krwi, ponieważ organizm trawi i przetwarza obiad. W przypadku wystąpienia o wysokiej wartości energetycznej, który poprzedza swoją awarię południu energii może być to stan zwany „hipoglikemia reaktywna”. Warunek ten jest szczególnie rozpowszechnione, gdy ludzie jedzą posiłki, które zawierają dużo węglowodanów prostych (cukrów).

Po posiłku bogatego w węglowodany cukru z jedzeniem wpada swojej ukrwienia. Dużo cukru we krwi może być bardzo szkodliwe dla zdrowia, więc trzustka reaguje poprzez uwalnianie hormonu „insulina”. Insulina powoduje, że komórki do wchłaniania cukru z krwi. Komórki „spalić” część cukru stworzyć energię potrzebną do funkcjonowania, ale cukier niepotrzebne zostaje przekształcony tłuszczu.

W hipoglikemia reaktywna trzustka widzi ogromny i nagle już w pośpiechu cukru do swojej ukrwienia i nadmiernie reaguje. To wytwarza zbyt dużo insuliny. Po godzinie lub dwóch wszystko insuliny spowodowało organizmowi wchłonąć zbyt dużo cukru. Ta pozostawia się bez zapotrzebowania na energię, aby dostać się przez cały dzień, dzięki czemu czujesz się słaby i zmęczony.

Jeśli to jest to, co się z tobą dzieje, że odpowiedź jest, aby zmienić to, co jesz na obiad. Zamiast makaronu, chleba, warzyw i cola próbować, chude mięso i wodę lub herbatę (niesłodzone, oczywiście).

Wpis zawdzięczamy

Author: symbianforum.pl

Share This Post On