jaki telefon do 2000

jaki telefon do 2000 Niektóre pantomimy zostało oparte na popularnych książek fabularnych, takich jak Robinson Crusoe i Arabian Nights (np Alladyna, Sindbada i Ali Baba).

Największymi 19 wieku pisarze pantomimy były H. J. i J. R. PLANCHE Byrona. Wprowadzili kalambury i gra słów w swoich skryptach pantomimy – coś jeszcze centralny do większości pantos. Wprowadzili też brzydkie siostry i przyciski jak znaki w Kopciuszku. Wśród ich skrypty, które są nadal popularne są Śpiąca Królewna i Kot w butach.

Zadziwiające jest to, że te 19th century gra wciąż klasyczne, najpopularniejsze pantomimy. Niektóre jak Robinson Crusoe i Sindbada zatarły z pola widzenia, podczas gdy inne, takie jak Piotruś Pan i Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków stały się popularne od czasu wydania J.M. barr klasycznej książce i filmie Disneya w 1930 r. Ale jeśli było zapytać brytyjskiej opinii publicznej, aby wymienić kilka pantomimę oni nazywania tych samych, że ich przodkowie obserwowali Victorian – Kopciuszek, Dick Whittington, Śpiąca Królewna, Jaś i magiczna fasola …

Pantomima stała się wielkim sukcesem.

Produkcje przez Augusta Harris w Drury Lane zaangażowane rzuca 500 silny i były frontem przez największych gwiazd music hall dnia, ludzie tacy jak Dan Leno i Marie Lloyd. Po raz kolejny w tym korzystanie z sali koncertowej gwiazdek wzrosła Pantomimes popularność wśród zwykłych ludzi pracy. Pantomima wykonana osobistości swoich gwiazd. Najwcześniejszym był Joseph Grimaldi, prawdopodobnie najbardziej znany klaun pantomima w brytyjskiej historii.

Dames i główny Chłopców

Kolejnym z wielkich gwiazd pantomimy był Dan Leno (1860 – 1904). Muzyczny Hall gwiazdą w swoim własnym prawie, Leno dokonał Dame postacią pantomimy „must have”. Jego interpretacja Dame jako kobiety stojące przeciwności z zabawy stały się ogromnie popularne i sytuacje, że znalazła się w Dame (ubóstwa, porzucenie, bezrobocie) rozbrzmiewało z wiktoriańskiej publiczności.

Wpis zawdzięczamy

Author: symbianforum.pl

Share This Post On