jaki fajny telefon dotykowy

jaki fajny telefon dotykowy

Poza tym, istnieją aktualizacje wiadomości co najmniej raz w ciągu dnia. Również wiedzieć każda nagła zmiana polityczna lub ważna informacja, te stacje radiowe FM są wielkie źródeł, aby utrzymać się na palcach.

alllineslogistics.pl/

• Programy w synchronizacji z lokalnym smakiem iz odrobiną smaku międzynarodowym i krajowym!

Wszelkie pokazują, że po prostu nie jest to typowy telugu urdu-mix-up, trudno jest uzyskać zauważony przez Hyderabadis. Choć Hyderabadis są fani wszystkich rodzajów muzyki, rozmowy w typowym urdu-telugu-angielski mix slang odwołanie Hyderabadis dużo, a przede wszystkim odzwierciedlają one kosmopolityczną kulturę Hyderabad. Poza telugu, angielskim i hindi utwory są również odtwarzane.

Kilka pokazuje jak „Full się Bindaas ‚Red FM jest całkowicie poświęcony Hyderabad odbiorców, którzy korzystają z natywną slang (Telangana urdu-telugu mix) w RJ Prathika. Inne pokazy, takie jak „Gabbar Sher” w Radio City, które jest zbiorem zabawnych shayaris inspirowane z Hyderabadi muzułmanów, jest wielkim hitem w równych częściach między Hyderabadis jak i nie-tubylców.

• Dotarcia do słuchaczy osobiście!

Udział publiczności jest zawsze częścią kultury radiowej, a jedynie sposób ich udziału nie zmieniło się. Rozmowy telefoniczne, e-maile miały miejsce liter. Aby zamówić swoją ulubioną piosenkę lub wypowiedzieć się na temat, ani mieć swobodną rozmowę z ich ulubionego RJ, ludzie znaleźć bezpośrednie interaktywne programy telefonów w bardzo ciekawy.

Niektóre z popularnych programów:

Wiele innowacyjnych, rozrywkowych, a także programy informacyjne z unikalnych koncepcji są nagłaśniane w tych dniach. Jeśli kilka pokazy są hitem wśród publiczności na ich koncepcje / pomysły, niektóre są ze względu na RJS. Poniżej znajdują się sukcesem rozrywkę Hyderabadis.

• Rano pokazuje jak ‚Happy Mornings „(Big FM), Hello Hyderabad (Radio Mirchi), etc.

Wpis zawdzięczamy

Author: symbianforum.pl

Share This Post On