android market

android market

Użyj formy „być”, aby stworzyć żywe opisy swoich poddanych.

Przykład: Jane była wysoka, długonoga kobieta z długimi blond włosy.

Użyj formy „być”, aby wyrazić trwającego działania.

Przykład: Dick był już spóźniony, kiedy zablokowane klucze w samochodzie.

Przykład: Jane przenosi się do Seattle, aby pracować dla Starbucks.

Teraz, że znasz różnicę pomiędzy pasywnym (zły) i aktywnej (dobrze) głosem, jak można naprawić swoją historię?

Wiele programów gramatyki mają ustawienia, które wybrać, aby zachęcić was do wyeliminowania pasywnych zdań głosowych. Znajdź to ustawienie, włącz go, a następnie oglądać ilu zdania, że ??podkreśla na zielono. (Word podkreśla złe gramatyki z zieloną linią). Jak to wiem?

„Uh hem”. Tak, to jest mi znowu macha moje ręce. Piszę romantyczny suspens i ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to wyrzucić mojego czytelnika z historią, bo napisałem „informacją”, zdanie nie aktywny.

Można po prostu obraz jest?

Źle: Charley był ścigany przez las nożem uzbrojonych wariatem.

Dobrze: nóż szaleniec władania Charley ścigany przez las.

Jeśli nie masz sprawdzania gramatyki, a następnie przejść przez pisemnej pracy i podświetlić wszystkie „za” czasowników (AM, jest, jest, był, były być bytu i było), a następnie starać się wyeliminować między połową a dwie trzecie swojej biernej.

Przekształcanie zdań głosowych pasywnych do aktywnych zdaniach głos jest dość łatwe. Po znalezieniu bierny zdanie głosową obiekt będzie na początku zdania zamiast na końcu.

Znajdź obiekt (kto lub co robi akcję) i umieścić to słowo jako pierwszy. Znajdź obiekt (przedmiot, co robi) i umieścić, że na końcu.

Przykład: Dick został ugryziony przez psa.

Przykład: bit pies Dick.

Innym dobrym sposobem, aby obniżyć biernej jest łączenie zdań, albo je korygować, aby przekazać swoją pierwotną myśl w nowym, mocniejszym, aktywny sposób.

Podsumowując, należy pamiętać, to: bierna „opowiada” historię, a głos czynny „pokazuje” historię do swojego czytnika. Jeśli mo żna popełnić tego na pamięć, jesteś na najlepszej drodze do pisanie dobrych fiction i przyszłą autorowi.

Pracował dla mnie!

Wpis zawdzięczamy http://www.motoperfekt.pl

Author: symbianforum.pl

Share This Post On