symbian donna

symbian donna

W praktyce może to być trudne do uzyskania uchwyt na dokładnie, które pokarmy są zamiar spowodować nagłą zmianę stężenia cukru we krwi, który może tworzyć tę sytuację. Jednym z narzędzi, które istnieje, aby pomóc jest miarą żywności nazywany „ładunek glikemiczny”. Ładunek glikemiczny informuje, ile część konkretnego pokarmu wpływa na poziom cukru we krwi. Bierze ona pod uwagę, ile jest cukru w ??żywności i jak szybko, że cukier jest wchłaniany do krwiobiegu. Wybierając pokarmów o niskim ładunku glikemicznym można zapobiec pęd cukru i późniejszej awarii cukru sprawia, że ??można senny.

Tabela ładunek glikemiczny wielu produktów spożywczych są dostępne na http://www.ajcn.org/content/76/1/5/T1.expansion.html

Inne podejście polega na moderowaniu cukier w-rush poprzez zmniejszenie ilości jesz wszystko w jednym posiedzeniu. Odbywa się to przez spożywanie przekąski oraz mniejszych posiłków. W ten sposób w stanie rozprzestrzeniać się taką samą ilość kalorii i cukru w ??dłuższym okresie czasu. Zapobiega to duże nagłymi skokami poziomu cukru we krwi.

W przypadku korzystania z tej metody podjadanie ważne jest, aby obserwować ilość kalorii w diecie. Łatwo jest przypadkowo jeść więcej kalorii niż przed zmodyfikowany diety. Wielkość porcji jest kluczem, więc bądźcie czujni, jak dostosować się do tego nowego sposobu odżywiania.

Poprzez bardziej świadomych wyborów żywieniowych i / lub przyjęcie podejścia Smart-podjadanie wiele ludzie są w stanie przerwać cykl popołudniowym zmęczenia. Dla innych senność wystąpienia po południu nie są związane z ich diecie, to inne metody mogą być bardziej odpowiednie.

Osoby cierpiące na popołudniowym zmęczenia może zajrzeć do akupunktury, które mogą być pomocne w kontaktach ze zmęczenia z wielu przyczyn. Cieszę się, skonsultować się z zainteresowanych akupunktury w Durham i strefy Triangle of North Carolina.

Jon-Erik Lido jest licencjonowanym akupunktury w Durham w Karolinie Północnej.

Wpis zawdzięczamy

Author: symbianforum.pl

Share This Post On